Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 6 Гости: 324
Активни регистрирани потребители
129:29:34 - Google [Bot] [45588]
Галерия
129:28:58 - Ahrefs [Bot] [67014]
Тема
126:36:51 - Tbot [Bot] [1393622]
Добави мнение към Темата
0:05:18 - Yandex [Bot] [0]
Тема
0:35:49 - Majestic-12 [Bot] [465]
Снимка
15:01:51 - Bing [Bot] [5438]
Статии
Активни анонимни потребители
0:14:25 [1]
Начална страница
0:16:00 [1]
Downloading file
0:22:01 [2]
Тема
0:14:23 [0]
Тема
0:14:34 [1]
Тема
0:05:47 [0]
Начална страница
0:12:45 [0]
Начална страница
0:07:57 [0]
Разглежда Поверителност
0:20:50 [1]
Downloading file
0:21:14 [1]
Тема
0:04:49 [0]
Тема
0:12:50 [0]
Теми на потребител
0:21:09 [1]
Тема
0:15:58 [2]
Тема
0:02:45 [0]
Downloading file
0:19:52 [1]
Тема
1:16:14 [19]
Тема
0:00:05 [0]
Тема
0:16:28 [1]
Галерия
0:42:40 [4]
Тема
0:10:28 [0]
Тема
0:11:22 [0]
Downloading file
0:26:58 [2]
Тема
0:37:49 [5]
Тема
0:21:32 [2]
Тема
0:10:34 [0]
Тема
0:31:23 [5]
Тема
0:13:18 [0]
Тема
0:40:34 [7]
Тема
0:12:50 [1]
Тема
0:13:34 [1]
Коментари на потребител
0:09:13 [0]
Тема
1:12:38 [11]
Тема
0:10:31 [0]
Тема
0:10:51 [0]
Мнения на потребител
0:44:24 [5]
Тема
0:14:10 [0]
Тема
0:02:33 [2]
Тема
0:00:59 [0]
Галерия
0:02:32 [0]
Снимка
0:14:25 [2]
Тема
0:04:51 [0]
Тема
0:44:32 [7]
Тема
0:05:36 [0]
Тема
0:40:24 [5]
Тема
0:00:37 [0]
Тема
1:03:55 [30]
Тема
0:41:44 [3]
Начална страница
0:20:45 [1]
Тема
1:05:25 [15]
Тема
0:41:53 [6]
Тема
0:09:20 [0]
Начална страница
0:00:49 [0]
Чат
0:33:20 [2]
Тема
0:14:27 [0]
Downloading file
0:17:37 [1]
Тема
0:05:31 [0]
Тема
0:17:26 [1]
Тема
0:04:44 [0]
Downloading file
2:25:08 [40]
Тема
0:06:47 [0]
Тема
0:10:40 [0]
Тема
0:09:39 [0]
Тема
0:09:19 [0]
Мнения на потребител
0:04:24 [0]
Тема
0:11:42 [0]
Тема
0:10:44 [0]
Тема
0:00:31 [0]
Начална страница
0:06:57 [0]
Чат
0:29:50 [3]
Тема
0:33:05 [11]
Мнения на потребител
1:25:01 [22]
Тема
0:10:13 [0]
Потребителски профил
0:14:12 [0]
Галерия
9:34:18 [206]
Тема
0:26:57 [3]
Browsing user sessions
0:28:19 [2]
Тема
0:38:50 [4]
Тема
0:54:10 [7]
Тема
0:22:47 [1]
Тема
0:23:45 [1]
Тема
10:02:26 [159]
Тема
0:03:56 [0]
Тема
5:07:56 [82]
Тема
0:09:45 [0]
Тема
0:10:41 [0]
Тема
0:09:22 [0]
Downloading file
0:21:15 [3]
Тема
4:09:44 [59]
Тема
0:16:05 [2]
Теми на потребител
1:18:59 [18]
Тема
0:02:25 [0]
Начална страница
0:41:33 [3]
Тема
2:30:35 [51]
Тема
0:00:44 [1]
Downloading file
0:12:51 [1]
Тема
0:14:11 [0]
Тема
0:33:38 [2]
Тема
0:09:28 [0]
Downloading file
0:02:54 [0]
Тема
0:29:25 [3]
Тема
0:03:15 [0]
Мнения на потребител
0:30:33 [3]
Тема
0:06:55 [0]
Downloading file
0:14:55 [0]
Потребителски профил
0:13:34 [2]
Потребителски профил
0:20:09 [2]
Тема
6:07:58 [84]
Тема
0:04:25 [0]
Потребителски профил
0:10:35 [0]
Потребителски профил
0:30:15 [5]
Тема
0:04:57 [0]
Тема
0:11:34 [0]
Тема
0:35:00 [5]
Тема
0:07:22 [0]
Тема
0:00:16 [0]
Тема
0:13:34 [0]
Мнения на потребител
0:09:29 [0]
Тема
0:37:33 [5]
Тема
0:14:36 [0]
Коментари
1:53:35 [32]
Тема
0:03:47 [0]
Тема
0:12:52 [0]
Теми на потребител
0:12:48 [1]
Тема
0:13:18 [0]
Потребителски профил
0:14:56 [0]
Тема
0:01:10 [0]
Тема
0:35:01 [6]
Тема
0:10:40 [0]
Потребителски профил
0:13:50 [1]
Тема
7:01:02 [166]
Тема
0:00:32 [0]
Снимка
0:02:35 [1]
Тема
0:05:56 [0]
Тема
0:12:11 [1]
Тема
0:43:30 [7]
Тема
0:14:34 [0]
Тема
0:23:00 [2]
Тема
0:36:00 [5]
Тема
0:07:53 [2]
Тема
0:42:02 [5]
Тема
0:12:15 [4]
Добави Нова Тема
0:04:30 [0]
Мнения на потребител
0:06:41 [0]
Тема
0:40:19 [5]
Browsing user sessions
0:22:04 [3]
Начална страница
0:29:35 [4]
Тема
0:13:51 [1]
Тема
0:14:59 [1]
Тема
0:07:28 [0]
Снимка
0:12:15 [0]
Тема
0:10:37 [0]
Тема
0:14:27 [0]
Тема
0:40:23 [3]
Тема
0:02:38 [1]
Тема
0:00:18 [0]
Downloading file
0:14:27 [1]
Коментари на потребител
6:21:40 [97]
Тема
0:12:23 [1]
Тема
0:13:55 [3]
Тема
0:05:25 [0]
Downloading file
0:10:26 [1]
Downloading file
0:32:24 [2]
Browsing user sessions
0:04:06 [1]
Потребителски профил
0:11:00 [1]
Тема
2:00:10 [25]
Тема
0:15:35 [1]
Тема
0:16:04 [1]
Тема
0:31:15 [2]
Downloading file
0:02:44 [0]
Начална страница
0:07:20 [0]
Downloading file
0:25:35 [3]
Downloading file
0:11:09 [0]
Тема
0:12:09 [1]
Начална страница
0:03:03 [0]
Тема
0:20:37 [2]
Тема
0:26:36 [2]
Тема
0:09:42 [0]
Тема
0:10:18 [0]
Тема
0:04:44 [0]
Тема
0:10:01 [0]
Тема
0:20:43 [4]
Тема
0:07:31 [0]
Downloading file
0:14:37 [0]
Downloading file
0:09:13 [0]
Потребителски профил
0:02:11 [0]
Тема
0:10:58 [0]
Снимка
0:07:37 [0]
Чат
0:33:31 [5]
Тема
0:12:05 [0]
Тема
0:11:34 [0]
Тема
0:23:34 [3]
Тема
0:23:59 [3]
Теми на потребител
0:14:47 [0]
Начална страница
0:11:10 [0]
Тема
0:11:42 [0]
Downloading file
0:06:41 [0]
Мнения на потребител
0:09:10 [0]
Потребителски профил
0:11:44 [0]
Начална страница
0:04:28 [0]
Форум
1:54:46 [31]
Тема
0:02:17 [0]
Галерия
0:37:52 [5]
Тема
0:12:34 [0]
Потребителски профил
0:12:03 [0]
Коментари на потребител
0:12:26 [1]
Тема
0:29:26 [3]
Тема
0:45:44 [5]
Тема
0:14:28 [1]
Тема
0:27:18 [3]
Тема
0:12:43 [1]
Начална страница
0:23:56 [3]
Начална страница
0:04:33 [0]
Снимка
0:03:05 [0]
Начална страница
0:21:39 [1]
Тема
0:20:14 [3]
Начална страница
0:12:23 [0]
Downloading file
0:01:37 [0]
Тема
0:04:07 [0]
Снимка
0:14:47 [0]
Тема
0:04:53 [0]
Начална страница
0:14:38 [0]
Downloading file
0:00:47 [0]
Тема
0:13:47 [2]
Тема
0:07:57 [0]
Тема
0:04:26 [1]
Начална страница
0:11:45 [0]
Тема
0:25:02 [7]
Тема
0:16:52 [1]
Тема
0:01:44 [0]
Downloading file
0:09:39 [0]
Теми на потребител
0:29:44 [1]
Тема
0:35:02 [3]
Тема
0:09:29 [0]
Тема
0:01:29 [0]
Тема
0:10:55 [0]
Тема
0:07:16 [1]
Тема
0:43:00 [3]
Тема
0:32:29 [6]
Тема
0:14:26 [0]
Downloading file
0:10:48 [1]
Тема
0:07:20 [0]
Мнения на потребител
0:10:13 [0]
Тема
0:13:19 [0]
Тема
0:12:24 [0]
Тема
0:22:30 [11]
Тема
0:30:12 [2]
Downloading file
0:09:58 [1]
Тема
0:08:00 [0]
Тема
0:22:35 [1]
Тема
0:06:09 [4]
Тема
0:50:35 [14]
Тема
0:04:32 [0]
Тема
0:21:56 [1]
Тема
0:14:52 [1]
Тема
4:56:41 [83]
Тема
0:18:13 [2]
Тема
0:25:37 [2]
Начална страница
0:10:11 [0]
Тема
0:16:15 [2]
Тема
0:16:39 [2]
Тема
0:10:11 [0]
Тема
21:38:45 [491]
Тема
0:04:42 [0]
Downloading file
0:19:12 [1]
Тема
0:06:53 [0]
Начална страница
0:03:45 [0]
Тема
0:15:15 [3]
Тема
0:12:07 [0]
Тема
0:13:23 [1]
Browsing user sessions
0:14:56 [0]
Тема
0:09:28 [0]
Чат
0:02:44 [0]
Downloading file
2:46:19 [51]
Тема
0:13:07 [1]
Тема
0:31:48 [2]
Начална страница
0:00:42 [0]
Тема
0:05:50 [0]
Тема
0:04:11 [0]
Начална страница
0:13:02 [0]
Статии
0:06:00 [0]
Downloading file
1:41:59 [16]
Тема
0:09:40 [0]
Тема
0:11:38 [0]
Начална страница
0:02:39 [0]
Тема
0:13:36 [1]
Тема
0:15:09 [1]
Тема
0:12:35 [0]
Снимка
0:00:59 [0]
Мнения на потребител
0:09:55 [0]
Тема
0:42:57 [4]
Тема
0:10:00 [0]
Downloading file
0:12:09 [0]
Тема
0:04:06 [0]
Теми на потребител
1:24:46 [15]
Тема
0:40:11 [4]
Тема
0:22:47 [3]
Тема
1:17:05 [20]
Тема
0:14:35 [0]
Тема
0:42:27 [11]
Тема
0:11:40 [3]
Начална страница
0:10:44 [0]
Коментари на потребител
0:02:27 [0]
Downloading file
0:00:22 [2]
Тема
0:07:10 [0]
Чат
0:03:24 [0]
Тема
0:01:59 [0]
Тема
0:27:09 [1]
Тема
0:23:12 [1]
Тема
0:11:21 [0]
Тема
0:13:35 [0]
Тема
0:45:42 [4]
Тема
0:41:42 [5]
Тема
0:08:34 [0]
Снимка
0:10:38 [0]
Downloading file
0:07:03 [0]
Коментари на потребител
0:12:43 [1]
Тема
0:06:29 [0]
Browsing user sessions
0:50:01 [31]
Потребителски профил
0:05:53 [0]
Галерия
0:09:55 [0]
Тема
0:06:43 [0]
Downloading file
0:48:25 [10]
Тема
8:00:47 [173]
Тема
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов За новаци
Най-новият незнаещ
1
Здравейте, от мен може би най- новият бъдещ харпунджия. Преди да се регистрирам, изчетох доста материал от сайта и добих доста информация относно подводния риболов. Въпросът, който стои пред мен в момента е в избора на харпун. Никога до сега не съм стрелял с какъвто и да е било. Предполагам че първите ми бъдещи жертви ще бъдат някои неподвижни попчета, но също така ако имам възможност да стрелям по някаква движеща се риба бих искал да мога да го направя. Обмислям варианта да си взема за начало някой харпун 75 см, който според мен (в следствие на изчетеното) ще е най- подходящ за моите цели. Спрял съм се на Apnea Hydra 75, тъй като той е мисля най- доброто от бюджетните предложения. Ако някой може да ми каже мнения и препоръки за него ще бъда благодарен. Други предложения също приемам. От Шабла съм но живея във Варна. Ако някой може да ми каже къде във Варна има магазини за подводни спортове с по достъпни цени, ще бъда благодарен.
2
@Stani Yanakiev:
Ела в неделя от 17.00часа в "тримата мускетари-крепостта" и ще ти отговорим на всички въпроси!
Ще се постарая да дойда, благодаря предварително.
Някой нещо за харпуна да каже?
5
Според мен ще можеш и по почета и по други риби да стреляш, но дали ще ги улучваш от теб зависи . Като постреляш, сам ще разбереш дали отговаря на нуждите ти или ще купуваш друг.
6
@Stani Yanakiev: Като за начало-харпунчето става.Смени му телените жълъди със шарнирни и успех!
@kavarna: Други новаци приемат ли се и това пицарията над затвора ли е ?
8
Кoлеги , не го караите да си сменя жьльда с шарнирен , ами му помогнете да си изпили малко стрелата и да си направи вьжен .
9
incubus написа:
@kavarna: Други новаци приемат ли се и това пицарията над затвора ли е ?

Да точно тази пицария е .
Да заповяда всеки който има желание .
10
Мнението ме е , че е добре да се поогледаш за някой харпун втора употреба от някой колега, нещо от рода на Креси Команчи , Омер и т.н. да не влизаш с парите . Винаги може при наличие на средства да си купиш нов , било то и ръчна изработка
11
Ники ви е отговорил за пицарията ,добре сте дошли!
Благодаря за отговорите! Всяко мнение е важно за мен тъй като не съм запознат с особеностите на харпуните, а бих искал да си взема нещо което да не е пълен боклук.
13
Ако ще бие попчета,мисля че няма смисъл от меки жълади.Чакат го десетки зареждания на всяко влизане,ще къса въженцата,още повече че стрелата му е със засечки.Но това е само моето скромно мнение.
@fidana: Какво означава " да си направи вьжен ."
15
@Stani Yanakiev:
...абе отиди на сбирката и поръчай на Иво/ама не на мускетаря,а на Pipin/ една бира,ама голяма и ....той ще ти покаже
И аз имам желание да почерпя биря тогава
17
Аз също ще дойда на 3-та мускетари живея близо и няма да ми е лошо да присъствам на такава среща с колеги и да науча нещо ново за мен, само ако може да ми кажете как да се ориентирам там.
18
И аз като новобранец направо ви завиждам ! Как само ми се идваааа, ех да седна и аз с Ивелично и да ударим по няколко бири.
А тези сбирки освен че "сплотяват колектива" помагат ученика да вземе много теоретични уроци за много кратко време.
Браво на всички момчета от Варна за инициативата . Завиждам ! И много ви се кефя
19
Yavorsub написа:
И аз като новобранец направо ви завиждам ! Как амо ми се идваааа, ех да седна и аз с Ивелично и да ударим по няколко бири.



.....ами Батка,вземи да звъннеш и на Яро тогава и да се съберете,та да се "отрежете"
,ама както си трябва - мъжката !!
Тъкмо ще разберете с новите момчета за въжените жълъди !!
1
Нови Продукти
C4 mask SKYLINE Antifog

Цена: 156.47 Лв.
Spearfishing