| ...много ми хареса идеята с рязането на долницата над пъпа ...обикновено почна ли да гмуркам под 10 метра и айде ЗОР-р-р-р...и събличане - обличане ...смятам да резна един 5 мм камуфлаж на НАВА - вече го ползвам 3 години - тъй , че не ме е жал ...я ме нахъсайте още малко - някой друг рязал ли е ??? - няма ли опасност от разместване на крачолите - един мой приятел - Миро Калмара си реже редовно от години - ма той дълъг и с голям гръден кош - та нямаше как да раздишва и за туй .... сори за спама |
|
|
|
58:16:35 -
58:15:59 -
0:02:28 -
55:23:52 -
15:03:58 -
0:53:24 - 
Вид Риба
Рекорди
Риболовни Зони
Рецепти
Потребители
Връзки

Подводен риболов 



надявам се че е и ефективен

sicbul написа:








